Usługi

Fiberceutic botoks dla włosów

NAZWA ZŁOŻONA FIBERCEUTIC „FIBER” WŁÓKNO WŁOSA Z „HAIRCEUTIC” OPERACJA PLASTYCZNA WŁOSA

Regeneracja fiberceutic opiera się na trzech etapach. Ze względu na stan ciekły cząsteczki INTRA CYLANE wnikają głęboko do wnętrza włosa. W drugim etapie cząsteczki INTRA CYLANE po przez kontakt z wodą łączą się w molekuły i tworzą sieć aminokwasów. Następnie sieci aminokwasów łączą się z białkiem włosa. W ten sposób uszkodzony obszar włosa jest wypełniany i dogłębnie odbudowany.

 

Kreacja dla włosów koloryzowanych

POWER DOSE COLOR AMPUŁKA Z PODWÓJNYM SYSTEMEM OCHRONY KOLORU DO WŁOSÓW KOLORYZOWANYCH DO SPŁUKIWANIA.

Innowacyjna technologia: nowa odżywka powerdose color oferuje pełną pielęgnacje włókna włosa, dla optymalnego rezultatu koloryzacji i długotrwałej ochrony włosów, dzięki czemu stanowi idealne uzupełnienie usługi koloryzacji.

Lonene G: o właściwościach doskonałej przyczepności aby zmniejszyć uwrażliwienie włókna włosa.

Incell: wzmacnia spoiwo międzykomórkowe stanowiąc barierę ochronną włókna, aby zwiększyć trwałość pigmentów wewnątrz włosa.

Polimer ochronny: zmniejsza właściwość włókna na działanie wody, jej cząsteczki zostają odepchnięte. Błyskawiczne działanie, widoczny rezultat: włókno włosa jest podwójnie wzmocnione, cząsteczki wody są odpychane od jego powierzchni, kolor jest chroniony na długo.

 

Intensywna regeneracja włosów

L’OREAL EXPERT POWER DENSITY KURACJA INTENSYWNIE ZAGĘSZCZAJĄCA OMEGA 6

Koncentrat intensywnie zagęszczająca w ampułkach Power Density firmy L’oreal Professionnel Z wiekiem aktywność komórkowa ulega spowolnieniu, włosy tracą budulec, przerzedzają się i stają się cieńsze. Technologia Omega 6 – Polifenole zawiera wyciąg z zielonej herbaty wzbogacony kwasami Omega 6, ceramidami osadzającymi się na powierzchni włosów oraz polifenolami o silnym działaniu antyutleniającym zwalczającymi wolne rodniki osłabiające strukturę włosów. Włókno włosa jest zabezpieczone, odzyskują połysk, sprężystość i lekkość, siłę i objętość.