Usługi

Majirel

Majirel - wyraziste, głębokie, mieniące się kolory, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdej koloryzacji, włosy są chronione i zadbane.

 

 

Luo color

Luo color – usługa ta jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie koloryzacji włosów. Nadaje włosom barwę, nie naruszając jednocześnie ich kolorystycznej różnorodności. Pozwala uzyskać kolory trójwymiarowe, mieniące się, współgrające z naturalnym rozjaśnieniami. Sekret tkwi w innowacyjnej technologii farby, opartej na cząsteczkach odbijających światło. Barwniki znajdujące się we wnętrzu włosa częściowo pochłaniają część światła, a część odbijają.
W ten sposób powstaje efekt indywidualnego, mieniącego się koloru, pełnego życia i blasku.

 

Richesse

Richesse - Długotrwały połysk Bogactwo i głębia refleksów koloryzacji ton w ton. Niezwykła delikatność, trwały i piękny połysk. Produkty Richesse de Diacolor zawierają IONENE G, wzmacniający strukturę włosa, kompleks Incell, olejek z pestek moreli, wzmacniający spoiwo międzykomórkowe oraz substancje oleiste w postaci wosków, dostarczające do wnętrza włosa odżywczych lipidów. Polimer powlekający otacza włos ochronną warstwą, która odbija światło, zapewniając włosom trwały i niezwykły blask.

 

Inoa

Inoa - jest pierwszą koloryzacją, która wykorzystuje technologię ODS Oil Delivery System, na bazie olejku. Jest to koloryzacja, która zapewnia wyjątkowe rezultaty. Oparta jest na bezzapachowej formule bez amoniaku i skutecznie dba o włókno włosa oraz o skórę głowy.