Kosmetyki

Wejdź do świata, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, gdzie włosy wyglądają piękniej i bardziej naturalnie niż moglibyśmy się tego spodziewać! Kolekcja koloryzacji wiosna-lato 2013: mokka ombré. L’oréal professionnel odkrywa efekt Ombréhair rozjaśnienia włosów i nowych odcieni mokka

”Większość kobiet ma włosy w odcieniach brązu, dlatego też nowa technika koloryzacji Ombréhair jest idealna by nadać im nowy wymiar koloru."

Ta technika to połączenie globalnej aplikacji odcienia mokka z rozjaśnieniem w stylu Ombré. Mokka ukryje pierwsze siwe włosy, podczas gdy końce rozjaśnione Ombré dodadzą niesamowitego światła i wymiaru. W połączeniu z nowymi odcieniami INOA Mokka, technika ta daje zdecydowanie nowy wymiar koloryzacji Ombréhair.

Skuś się na koloryzację w stylu mokka ombré. ZAPRASZAMY.

 

W ostatnim czasie da się zauważyć nowy trend w koloryzacji, nazywany Ombre Hair (ombre po francusku znaczy cień).

Na czym polega? Chodzi o to, że rozjaśniamy końcówki, a włosów naturalnych nie farbujemy u nasady. Włosy malowane tą techniką nosi wiele gwiazd i celebrytek zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Modę na ombre hair wylansowały najpierw aktorki z Hollywood. Mogliśmy podziwiać ich nowe, zaskakujące fryzury na uroczystych galach uwiecznianych przez fotografów. Od kilku miesięcy gości już na głowach polskich artystek.Noszą je między innymi panie:

  • Maja Sablewska
  • Marina
  • Edyta Górniak
  • Monika Brodka
Zapraszamy do naszego salonu, chętnie spełnimy Twoje marzenie o Ombre Hair.